KONCERTY

CARMINA BOHEMICA

Carmina Bohemica: Harmonie duše

Srdečně vás zveme na náš červnový koncert, který se ponese v zasněném duchu hudby soudobých klasických hudebních skladatelů O. Gjeila a J. Leavitta nebo také velikána A. Vivaldiho

Kdy a kde? Budeme se na vás těšit v pondělí 19. června od 19 hodin v Kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého v Praze 🙂

19. června 2023

od 19:00

Ke Karlovu 453/1

Praha ě - Nové Město

Vstupenky je možné koupit u členek sboru a přes GoOut na tomto odkazu

Těšíme se na vás!

Již proběhlo…

Slyšte, andělé zpívají!

Srdečně vás zveme na náš tradiční koncert v kostele U Salvátora. Zazní sváteční vánoční písně stejně jako koledy z různých částí Evropy, světa i České republiky. Přijďte se společně naladit na vánoční atmosféru!

📅  3. prosince 2022 v 19:00 

📍 Kostel svatého Salvátora (Praha, Salvátorská ulice)

Těšíme se na vás!

Vánoční vzpomínání

Koncert věnovaný Blance Kulínské s předáním ceny Ministerstva kultury Artis Bohemiae Amicis in memoriam

Zveme Vás srdečně na Vánoční vzpomínání s ženským komorním sborem Carmina Bohemica a Dětským pěveckým sborem Českého rozhlasu pod vedením Věry Hrdinkové a s klavírním doprovodem Ludmily Čermákové.

📅  14. prosince 2022 v 19:00 

📍 Kostel sv. Šimona a Judy (Dušní ul., Praha 1)

Letošní vánoční koncert chceme věnovat vzpomínce na Blanku Kulínskou, českou sbormistryni a pedagožku, která zasvětila celý svůj život dětskému sborovému zpěvu a která ovlivnila životy nás všech, které a kteří jsme prošli sbory, jež vedla.

Na koncertě zazní skladby a koledy v úpravách Blanky Kulínské, skladby, které milovala, skladby, které jako první v Československu uváděla se svými sbory. Během koncertu bude Blance Kulínské předána cena Ministerstva kultury Artis Bohemiae Amicis za šíření dobrého jména české kultury doma i v zahraničí in memoriam. Medaili převezme symbolicky Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu.

Přijďte se vánočně naladit, přijďte si zavzpomínat, přijďte si zazpívat!

Vstupenky je možné rezervovat u členek sboru, na e-mailu vstupenky@carminabohemica.cz a také výhledově přes GoOut.

Těšíme se na vás!